KefiFantasia

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

προβολη διαφανειων

Ρολόι Cowboy


clock-desktop.com

Μάης 2024

ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Παρόντες χρήστες

1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 45, στις Κυρ Οκτ 01, 2023 6:38 pm

Κορυφαίοι συγγραφείς

athina-spathi (1424)
Γυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_lcapΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_voting_barΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_rcap 
pikolo (138)
Γυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_lcapΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_voting_barΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_rcap 
NiKiss (40)
Γυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_lcapΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_voting_barΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_rcap 
komando (39)
Γυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_lcapΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_voting_barΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_rcap 
donnacsg (37)
Γυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_lcapΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_voting_barΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_rcap 
Polyxenithegreat (34)
Γυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_lcapΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_voting_barΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_rcap 
Pantelis (27)
Γυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_lcapΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_voting_barΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_rcap 
tayger (26)
Γυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_lcapΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_voting_barΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_rcap 
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ (25)
Γυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_lcapΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_voting_barΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_rcap 
vest (16)
Γυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_lcapΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_voting_barΓυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! I_vote_rcap 

Affiliates

free forum


    Γυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!!

    athina-spathi
    athina-spathi
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 1424
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/05/2012
    Ηλικία : 53
    Τόπος : ελλαδα

    Γυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! Empty Γυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!!

    Δημοσίευση  athina-spathi Σαβ Ιουλ 28, 2012 9:59 am

    Γυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!

    Γυναίκα και Χυλόπιτα !!!!!!!!! SqBvk


    10 Ατάκες μιας Γυναίκας για να ρίξει Χυλόπιτα (και τι εννοεί)....

    1. Σε βλέπω σαν αδελφό μου
    (Μου θυμίζεις τον Κουασιμόδο στην Παναγία των Παρισίων)

    2. Έχουμε μια μικρή διαφορά ηλικίας
    (Συνομήλικος της Ακρόπολης είσαιWink

    3. Δεν με ελκύεις με αυτόν τον τρόπο
    (Είσαι ο πιο άσχημος τύπος που έχω δει ποτέ μου)

    4. Η ζωή μου είναι ιδιαίτερα πολύπλοκη αυτήν την εποχή
    (Δεν θέλω να περάσω όλο το βράδυ μαζί σου γιατί θα ακούσεις όλα τα τηλεφωνήματα από τους άνδρες με τους οποίους βγαίνω)

    5. Έχω ήδη ερωτικό δεσμό
    (Ο οποίος είναι ο αρσενικός μου γάτος και μια μεγάλη σακούλα ποπκόρν)

    6. Δεν βγαίνω ραντεβού με άνδρες από την δουλειά μου
    Aκουσε, φιλαράκο, δεν θα έβγαινα μαζί σου ακόμη και αν ήσουν ο τελευταίος άνδρας στο σύμπαν, πόσο μάλιστα στο κτίριο)

    7. Δεν φταις εσύ, εγώ φταίω
    (Δεν φταίω εγώ, εσύ φταις)

    8. Ασχολούμαι με την καριέρα μου
    Ακόμη και κάτι τόσο βαρετό και μη ικανοποιητικό σαν την καριέρα μου είναι καλύτερο από το να βγω μαζί σου)

    9. Δεν θέλω να δεσμευτώ
    (Έχω ξεκόψει κάτι κρύους σαν και σένα)

    10. Ας μείνουμε φίλοι
    (Σε θέλω να είσαι κοντά μου για να σου λέω με ανατριχιαστικές λεπτομέρειες όλα εκείνα που θα γίνονται με τους άλλους άντρες όταν κάνω έρωτα μαζί τους)


    Laughing

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Μάης 17, 2024 12:59 am